Gewonde na steekincident op Oosterhamriklaan
Groningen – Zondagavond heeft er op de Oomsterhamriklaan in Groningen een steekincident plaatsgevonden.
Groningen – Zondagavond heeft er op de Oomsterhamriklaan in Groningen een steekincident plaatsgevonden.
Groningen – In de nacht van zaterdag 4 op zondag 5 maart heeft een schietincident plaatsgevonden in een horecagelegenheid aan de Peperstraat in Groningen.
Groningen – Een 70-jarige vrouw uit Groningen raakte dinsdagmiddag gewond bij een steekincident in haar woning aan de Holtstek. Twee personen zijn aangehouden op verdenking van mogelijke betrokkenheid bij dit steekincident. ...
Groningen – Donderdagavond heeft er in Groningen een woningoverval plaatsgevonden aan de Langezijde.
Groningen – De politie werd zaterdagavond rond 21:00 uur gealarmeerd voor een overval op een slijterij aan het Akerkhof in Groningen. De galerij die in het oude Korenbeurs pand zit zou overvallen zijn.
Groningen – Medewerkers van een pizzeria aan de Zonnelaan in Groningen worden op 17 oktober omstreeks 22.00 uur opgeschrikt door een jongeman die met een mes de zaak binnenkomt.
Zuidbroek – Aan de Kerkstraat in Zuidbroek heeft dinsdagavond rond 21.30 uur een geweldsincident plaatsgevonden.
Groningen – Op zaterdag 3 september rond 21.50 heeft er een steekincident plaatsgevonden aan de Asingastraat in Groningen.
Delfzijl – Rond 22.30 uur heeft zaterdagavond 27 augustus een schietincident plaatsgevonden aan de Kleine Belt in Delfzijl.
Groningen – Op de Sportlaan in Groningen is donderdagmiddag rond 15.15 uur een steekpartij geweest.
Groningen – Het Openbaar Ministerie (OM) heeft vijf jaar gevangenisstraf en TBS met dwangverpleging geëist tegen een 40-jarige, uit Groningen afkomstige, man.
Delfzijl – De politie heeft in de nacht van zondag op maandag een 43-jarige man aangehouden na een achtervolging.
Groningen – Rond 23:30 uur treffen agenten woensdag 18 mei een ernstig gewonde man op straat aan in de Pluimerstraat in Groningen.
Groningen – In de Pluimerstraat in de stad Groningen is woensdagavond rond 23:30 uur een persoon ernstig gewond op straat aangetroffen.
Haren – Een man is maandagmiddag gewond geraakt na een schietincident bij een woning aan de Kooisingel in Haren.
Den Ham – De politie kreeg woensdagochtend de melding van een woningoverval aan de Sietse Veldstraweg in Den Ham.
Groningen – De politie heeft een verdachte aangehouden vanwege mogelijke betrokkenheid bij een zedenincident in de stad Groningen.
Groningen – Zaterdagavond 26 maart vond er aan de Pleiadenlaan in Groningen een steekincident plaats. Hierbij raakte een man gewond.
Groningen – De politie rukte woensdagavond uit na een melding van een schietincident in de Groningse wijk Beijum.
Bedum – Bij een steekincident aan de Wroetende Mol in Bedum is donderdagavond een persoon ernstig gewond geraakt.
Leek / Leeuwarden – De politie heeft op zondagochtend 6 maart rond 05.00 uur een 27-jarige man uit Leek aangehouden, die wordt verdacht van betrokkenheid bij een ernstig steekincident in een woning aan de Tweebaksmarkt in Le...
Groningen – Agenten in kogelwerende vesten hebben maandag begin van de middag een 23 – jarige jonge man aangehouden op verdenking van bedreiging.
Groningen – Bij een steekincident in een trein in de stad Groningen is maandag begin van de middag iemand gewond geraakt.
Groningen – Supermarkt Coop aan de Meeuwerderweg is zaterdagavond overvallen.